Eļļa

Eļļa
Eļļa
Eļļa

Kas ir eļļa?

Austrumu ceļš uz veselību un skaistumu, Kopš seniem laikiem dabīgās eļļas palīdz uzturēt veselību un rūpēties par skaistumu. Ēteriskās eļļas palīdz arī ātri tikt galā ar slimībām, pozitīvi ietekmē pašsajūtu un garastāvokli, kā arī uzlabo dzīves kvalitāti. Mēs piedāvājam jums mūsu eļļas un esences, kas pagatavotas pēc mūsdienīgām tehnoloģijām un senām receptēm.

Eļļa
Eļļa
Eļļa

Dabiskās eļļas

Dabiskās eļļas ir ļoti uzturvielām bagātas eļļas, ko iegūst no riekstiem, sēklām, augiem, garšaugiem un pat dārzeņiem. To dara, izmantojot dažādas ekstrakcijas metodes, piemēram, mehānisku aukstu presēšanu, destilāciju - izmantojot tvaiku vai ūdeni, vai arī ar citiem paņēmieniem, lai iegūtu 100 % tīru produktu, kas ir ideāli piemērots ādai, matiem, un dažas no tām var pat lietot uzturā ikdienā. Dabiskās eļļas sniedz lielu labumu, jo tās dziedina ķermeni un veicina labu veselību gan iekšēji, gan ārēji. Dabiskās eļļas ir pilnas ar vitamīniem, minerālvielām, antioksidantiem, tām piemīt pretiekaisuma īpašības un neaizvietojamās taukskābes, tāpēc daudzas no tām ir ideāli piemērotas iekšķīgai lietošanai. Vienmēr vispirms noskaidrojiet, kādas ir labākās devas un kā eļļas lietot, piemēram, pievienojot ūdenim vai ēdienam. Dabisko eļļu uzklāšana uz matiem pirms vai pēc mazgāšanas var būt noderīga, lai mitrinātu matus, padarītu tos stiprākus un veselīgākus, vienlaikus veicinot to augšanu. Dabiskās eļļas ir ideāli piemērotas optimālai ādas, matu un ķermeņa veselībai. Zemāk uzskaitītas dažas no visbiežāk izmantotajām dabīgajām eļļām: Mandeļu eļļa, melno sēklu eļļa, kokosriekstu eļļa, valriekstu eļļa, burkānu sēklu eļļa, linsēklu eļļa, olīveļļa, salātu sēklu eļļa, rīcineļļa, avokado eļļa.

Eļļa
Eļļa
Eļļa

Ēteriskās eļļas

Ievads un uzsākšana darbā ar ēteriskajām eļļām Ēteriskās eļļas iegūst no riekstiem vai sēklām, mehāniski presējot aukstā spiedē, vai ekstrahē no augiem, destilējot, izmantojot tvaiku vai ūdeni, tādējādi iegūstot dabīgu un veselīgu produktu. Ēteriskās eļļas ir ļoti daudzpusīgas, un tās sniedz lielu labumu ādas, ķermeņa un matu veselībai un labsajūtai. Tās var izmantot, tieši uzklājot uz ādas, kā nesējeļļu aromātisko eļļu lietošanai un masāžai. Ēteriskās eļļas var uzklāt tieši uz ādas un matiem, lai veicinātu labu veselību un kopšanu. To greznā un bagātīgā konsistence nozīmē, ka tās dziļi iesūcas un var izmantot, lai piešķirtu ādai, matiem un galvas ādai mitrumu un palīdzētu kopt ādu, matus un galvas ādu. Daudzām eļļām piemīt pretiekaisuma, antioksidatīvas, pretsēnīšu un brūču dzīšanu veicinošas īpašības, un tām ir daudz uzturvielu. Lietojot uz sejas, ieteicams ievērot piesardzību attiecībā uz ādu ar noslieci uz pinnēm. Ēteriskās eļļas vispārējai ādas lietošanai var izmantot kā masāžas eļļu, kā arī tās var iekļaut mājās gatavotas kosmētikas sastāvā, piemēram, dezodorantos un lūpu balzamos. Zemāk uzskaitītas dažas no populārākajām eļļām vispārējai lietošanai: Jojobas eļļa, mandeļu eļļa, vīnogu kauliņu eļļa, argana eļļa, mežrozīšu eļļa, burkānu sēklu eļļa, lavandas eļļa, avokado eļļa, eikalipta eļļa, vīraka eļļa, vīraka eļļa.

Eļļa
Eļļa
Eļļa

Aroma eļļas

Aroma eļļas ir ļoti vieglas eļļas. Tāpēc tās ātri iztvaiko. Tās nešķīst ūdenī, bet gan spirtā. Tāpēc tās ir īpaši piemērotas parfimērijai un aromterapijai. Aroma eļļām piemīt nomierinošas īpašības. To aromāts ietekmē mūsu centrālo nervu sistēmu. Tas var palīdzēt mums pārvarēt stresu, galvassāpes un sāpes. Aroma eļļas izmanto arī nomierināšanai, atslābināšanai, bezmiegam. Šeit par vienu no iecienītākajām tiek uzskatīta lavandas eļļa. Arī pret saaukstēšanos (piparmētru eļļa). Aromterapijas aromātiskās eļļas ir lielisks veids, kā atpūsties pēc darba nedēļas un izvairīties no stresa situācijām. Šo augu izcelsmes zāļu veidu var izmantot masāžā, vannās, pirtīs, saunās, telpu aromatizēšanā, inhalācijās, kā orālo terapiju. Viens no populārākajiem aromterapijas veidiem ir difuzora (piemēram, ar difuzoru Air Wick Rossmann) vai aromlampas izmantošana. Galvenokārt aromterapija ir efektīvs veids, kā ārstēt baktēriju, vīrusu vai sēnīšu izraisītas infekcijas. Dabiskajā medicīnā aromterapija jau sen ir neatņemama sastāvdaļa. Aromterapijas eļļas fizioterapijai ir efektīvs terapeitisks līdzeklis. Aromātiskās eļļas ādas kopšanai bieži izmanto kā piedevu tradicionālajiem ādas kopšanas līdzekļiem - kā smaržvielu vannām vai ādas krēmiem un losjoniem.

Eļļa
Eļļa
Eļļa

Smaržas

Parfimērija jau tūkstošiem gadu ir bijusi iecienīts luksusa produkts, un senā Ēģipte nebija izņēmums. Smaržām bija daudz pielietojumu. Sākotnēji smaržu retums padarīja tās par dievu produktu: aromātiskie pulveri tika dedzināti, lai godinātu dievus un izpelnītos labvēlību. Vēlāk smaržas kļuva par ikdienas dzīves sastāvdaļu, un vīrieši un sievietes tās lietoja to ‘svēto tikumu’ dēļ: to vilinošā spēka, ķermeņa attīrīšanas spējas un ārstnieciskās iedarbības dēļ. Protams, nav iespējams zināt, vai karaliene Kleopatra valkāja šādas smaržas. Daži avoti liecina, ka viņai bija savas darbnīcas smaržu radīšanai. Taču ideja ir sapņaina, un tas ir pietiekami labi, lai radītu 2000 gadu senas smaržas.

IepirkšanāsAizvedīsim uz ērtākajiem iepirkšanās centriem

Suvenīri

Āda

Juvelierizstrādājumi